La Biblioteca Pública Episcopal del Seminari de Barcelona participarà a les XI Jornadas Técnicas de ABIE, que tindran lloc els dies 9 i 10 de març a la Universidad Eclesiástica de San Dámaso de Madrid
Share Button

abie

Benvolguts, benvolgudes,

us informem que la Biblioteca Pública Episcopal del Seminari de Barcelona participarà a les XI Jornades Técnicas de ABIE (l’Asociación de Bibliotecarios de la Iglesia Española), que tindran lloc els propers dies 9 i 10 de març de 2017 a la Universidad Eclesiástica de San Dámaso de Madrid. En concret, hi serà present el bibliotecari Daniel Gil, amb la ponència “Cinco propuestas low cost para obtener recursos en bibliotecas eclesiásticas”.

A més, durant les jornades es visitaran les diferents biblioteques d’El Escorial (Biblioteca Conventual, Biblioteca Universitaria y Biblioteca Real)

Podeu trobar tot el programa de les Jornades a: http://www.abie.es/xi-jornadas-tecnicas-2017

Esperem que aquesta informació sigui del vostre interès.

Atentament,
L’Equip de la BPEB