Ara et pots fer usuari de la nostra biblioteca completament online. Omple aquest formulari amb totes les dades que et demanem, i adjunta una fotografia teva de carnet. Afegeix també la documentació que t'acrediti com a professor o alumne de la teva institució. Fes el pagament de la quota que et correspongui completament online mitjançant la nostra passarel·la de pagament. Quan ens arribi la sol·licitud i el justificant de pagament, et farem el carnet.


Quan tinguem el carnet fet, t'avisarem per a què puguis venir a recollir-lo.

Dades personals

Indica si has estat amb anterioritat usuari de la BPEB. Si és que si, usarem el número d'usuari que ja tenies.
Indica el teu número d'identificació oficial
Carrer, avinguda, etc., on resideixes habitualment.
Codi Postal de la teva població de residència.
Ciutat de residència habitual.
Indica la província on s'ubica la ciutat on resideixes.
Indica el país on resideixes.
Una adreça de correu electrònic on us poguem enviar els avisos de la Biblioteca.
Puja una foto de carnet, on apareguis de forma clara.

Dades acadèmiques

Indiqueu el centre d'estudis al qual esteu adscrits
Si has triat com a centre la Facultat de Teologia de Catalunya i ets d'un centre relacionat amb la mateixa, indica aquí a quin d'ells pertanys.
Indica el tipus de professor que ets.
Adjunta la documentació necessària per acreditar la teva condició de professor.
Adjunta la documentació necessària per acreditar la teva condició d'alumne (resguard de la matrícula, etc.)
Indica si ets un usuari extern no adscrit a cap de les institucions anteriors.

Pagament

0,00 €
Recorda que no es procedirà a fer el carnet fins que no rebem el pagament corresponent. Pots fer el pagament a la nostra pròpia pàgina web segons el tipus d'usuari que siguis un cop hagis completat l'enviament d'aquest formulari.
Puja el justificant de pagament, i així podràs enviar-lo al mateix temps que envies aquest formulari.
- RESPONSABLE DEL TRACTAMENT: Seminari Conciliar de Barcelona, amb domicili al carrer de la Diputació nº 231, Barcelona, NIF R0800217B.
- FINALITAT: Gestionar la col·laboració amb la Biblioteca Pública Episcopal de Barcelona i mantenir el contacte.
- DRETS D'IMATGE: Igualment i d’acord amb el que estableix la Llei 1/1982, de 5 de maig, sobre el dret a l’honor, a la intimitat personal i familiar i a la pròpia imatge, sol·licitem el seu consentiment explícit per a utilitzar les imatges captades mitjançant fotografia i/o vídeos realitzats per la nostra entitat, con la finalitat de publicar-les en la nostra pàgina web així com en les diferents xarxes socials o altres medis de comunicació.
- EXERCICI DE DRETS: Pot exercir els drets d'accés, rectificació, supressió, oposició, limitació del tractament, portabilitat de les dades i no estar sotmès a decisions individuals automatitzades. Per exercir els anteriors drets pot posar-se en contacte amb el delegat de Protecció de Dades, dirigint-vos per escrit a dpd@seminaribarcelona.cat.
- MÉS INFORMACIÓ: www.seminaribarcelona.cat (AVÍS LEGAL)
Indica el dia en què has omplert el formulari. Necessitem aquesta data per a poder-te donar una validesa determinada al teu carnet.

Legal

© Biblioteca Pública Episcopal de Barcelona

Avís legal | Política de galetes de la UE